دوشنبه، 31 اردیبهشت 1397 / 2018 May 21
بازدید : 1782 تاریخ درج : 1395/11/2 زمان : 08:25:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

🏴پیام تسلیت و ابراز همدردی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در پی حادثه پلاسکو

درپی حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکوی تهران، دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در پیامی ضمن تسلیت، با خانواده ها و بازماندگان این حادثه تلخ ابراز همدردی کرد.

🏴درپی حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکوی تهران، دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در پیامی ضمن تسلیت، با خانواده ها و بازماندگان این حادثه تلخ ابراز همدردی کرد.
متن این پیام به این شرح است:

بسمه تعالی
حادثه تلخ آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکوی تهران، موجب اندوه و ناراحتی گردید.
بی شک در این میان غم عزیزان حادثه دیده و خانواده های نگران و چشم انتظار آتش نشانان فداکار و  محبوسان احتمالی در زیر آوار، داغ این حادثه دردناک را افزون می کند.

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با اظهار تألم و تأسف از این ضایعه مؤلمه و عرض تسلیت به خانواده های داغدیده و ابراز همدردی با تمام کسانی که در این حادثه به نحوی آسیب دیده اند، ضمن قدردانی و دعای خیر برای دست اندرکاران پیگیری این واقعه در شهرداری، آتش نشانی، نیروهای امدادرسان و اورژانش و نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی از آنان می خواهد همانطور که این حادثه را از محض وقوع، دنبال و در صحنه کمک رسانی حاضر و از هیچ تلاش و کوششی، دریغ نورزیدند همچنان باتوسل به ائمه معصومین علیهم السلام و توکل به ذات اقدس باری تعالی به ماموریت خطیر خود ادامه داده و بدانند در نزد پروردگار مأجور بوده و مجاهدت‌هایشان در کمک به خلق نزد خالق هستی، محفوظ خواهد بود.

ومن الله التوفیق و علیه التکلان.
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری
اول بهمن 1395.

ارسال نظر
نویسنده
متن
*