جمعه، 28 دی 1397 / 2019 January 18
بازدید : 11646 تاریخ درج : 1396/10/16 زمان : 13:30:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای بامحکوم نمودن اغتشاشات از دفاع مردم انقلابی از نظام اسلامی قدردانی کرد

مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای بامحکوم نمودن اغتشاشات از حضور مردم انقلابی در صحنه دفاع از نظام قدردانی کرد. مجلس خبرگان در این بیانیه، ضمن ابراز همدردی با خانواده های جان باختگان اغتشاشات اخیر از حضور مردم در صحنه و خنثی سازی توطئه دشمنان و نیز تلاشهای نیروهای انتظامی و امنیتی قدردانی کرده است.

مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای بامحکوم نمودن اغتشاشات از حضور مردم انقلابی در صحنه دفاع از نظام قدردانی کرد.
مجلس خبرگان در این بیانیه، ضمن ابراز همدردی با خانواده های جان باختگان اغتشاشات اخیر از حضور مردم در صحنه و خنثی سازی توطئه دشمنان و نیز تلاشهای نیروهای انتظامی و امنیتی قدردانی کرده است.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

     درایامی که گذشت عدهای از مردم به ویژه زیان دیدگان از برخی مؤسسات مالی و اعتباری با هدف اعتراض به وضعیت اقتصادی و معیشتی، دست به اعتراض و تجمعاتی زدند و خواسته ای جز رسیدگی به مطالبات بحقشان نداشتند، اما عده ای سودجو، فتنه گر و ضد انقلاب با حمایت استکبار جهانی و برخی کشورهای مرتجع منطقه و سوءاستفاده از نابسامانی فضای مجازی و تحریک معاندین به آتش زدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی و تخریب اموال عمومی و شخصی مردم،اقدام و باعث جان باختن تعدادی از شهروندان بی گناه شدند و خانواده این عزیزان و ملت شریف ایران را داغدار کردند.

     مجلس خبرگان رهبری، ضمن احترام به مطالبات بحق مردم عزیز ایران و تأکید بر توجه مسؤولین به نیازهای مردم، بروز هرج و مرج و بهره برداری فریب خوردگان داخلی و ذوق زدگی دشمنان قسم خورده خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی را محکوم نموده و از قوه مجریه و سایر قوای محترم می خواهد ضمن هوشیاری بانگاه ویژه به درخواست ها و دغدغه های به حق مردم و معترضین با تکیه بر سیاست های اقتصاد مقاومتی و ارائه راهکارهای اقتصادی دقیق و کوتاه مدت، زمینه رفع مشکلات معیشتی مردم و ایجاد وفاق، وحدت و انسجام جامعه را فراهم آورند. بی شک ساختن ایرانی آباد و مقتدر در گرو امنیت پایدار است و اقدامات تند و خشن، راه حل مشکلات جامعه نبوده و به نفع کشور نیست.تردیدی وجود ندارد که ظرفیت های موجود را باید در مسیر کمک و تعالی کشور به صحنه آورد و هر اقدامی که منجر به بروز خلل در این راه قانونی شود محکوم است.

     در پایان، ضمن قدردانی از دست اندرکاران ایجاد نظم و امنیت کشور به ویژه مسئولین و پرسنل خدوم نیروی انتظامی که با صبر، حوصله و درایت با اغتشاشگران برخورد نمودند، تأکید می کنیم همانطور که حضور مردم انقلابی و بصیر در عرصه های مختلف، همواره ضامن بقاء و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران بوده است در اغتشاشات اخیر نیز حضور پرشور و انقلابی مردم در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی و آرمانهای امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر، توطئه آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی و اذناب داخلی و خارجی آنان را خنثی نمود. باید از این حماسه آفرینی مردم که با حضور خودجوش در صحنه، دشمن را ناکام گذاشتند تشکر و قدردانی مضاعف نمود.

                                                                                                      احمد جنتی

                                                                                         رئیس مجلس خبرگان رهبری

ارسال نظر
نویسنده
متن
*