سه شنبه، 31 اردیبهشت 1398 / 2019 May 21
بازدید : 3972 تاریخ درج : 1397/11/25 زمان : 15:56:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

جلسه کمیسیونهای «سیاسی» و «پاسداری» مجلس خبرگان برگزار شد

جلسه کمیسیونهای «سیاسی، اجتماعی و فرهنگی» و «بررسی راههای حراست و پاسداری از ولایت فقیه» صبح و بعد از ظهر امروز برگزار شد

جلسه کمیسیونهای «سیاسی، اجتماعی و فرهنگی» و «بررسی راههای حراست و پاسداری از ولایت فقیه» مجلس خبرگان رهبری، صبح و بعد از ظهر پنجشنبه 25 بهمن در قم برگزار شد.

در جلسه کمیسیون «سیاسی، اجتماعی و فرهنگی» مجلس خبرگان، موضوع «حجاب، عفاف و تسامح در عرصه فرهنگ و هنر»، مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تشکیل شد ابعاد موضوع «حجاب، عفاف و تسامح در عرصه فرهنگ و هنر» و راهکارهای مبارزه با ولنگاری در حوزه هنر به ویژه تئاتر و موسیقی، در دستور کار قرار داشت که ضمن بررسی نظرات و انتقادات اعضای کمیسیون، اقدامات دستگاههای مسؤول، مورد ارزیابی و درباره آن بحث و بررسی انجام گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین ملکوتی مخبر کمیسیون با بیان اینکه این جلسه با هدف بررسی وضعیت عفاف حجاب و تسامح در عرصه فرهنگ و هنر در دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری تشکیل شد افزود: بررسی حواشی فرهنگی جشنواره فیلم فجر با حضور معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله مهمترین موضوعات امروز بود.

ارسال نظر
نویسنده
متن
*