سه شنبه، 31 اردیبهشت 1398 / 2019 May 21
بازدید : 3729 تاریخ درج : 1397/11/27 زمان : 17:43:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد

نشست هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری برای تنظیم برنامه‌های اجلاس اسفندماه این مجلس برگزار شد.🔹نشست هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری برای تنظیم برنامه‌های اجلاس اسفندماه این مجلس برگزار شد.

 🔸در این جلسه که در دفتر دبیرخانه مجلس خبرگان در تهران تشکیل شد، اعضای هیات رئیسه درباره ششمین اجلاس رسمی این مجلس که در روزهای 21 و 22 اسفندماه سال جاری  برگزار خواهد شد و  همچنین دستور کار آن تبادل نظر و تصمیم گیری کردند.

🔻رئیس مجلس خبرگان رهبری در آغاز نشست هیات رئیسه با قدردانی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بر خدمات رسانی بیشتر مسئولان کشور به مردم به پاس این فداکاری آنان تاکید کرد.

رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود: باید شکر الهی را بجا آوریم که با توجه به وجود انواع دسایس و توطئه های دشمنان و ایجاد مشکلات از سوی آنان، انقلاب اسلامی مردم ایران در این 40 سال همواره راه پیشرفت را پیموده است.

آیت الله جنتی همچنین با تشکر و قدردانی از حضور حماسی مردم در جشن 40 سالگی انقلاب و راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: باید دست این مردم نجیب و بصیر را بوسید که با توجه به برخی مشکلات به ویژه مشکلات اقتصادی در شرایط سخت و برف و باران در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند. مردم با وفاداری به نظام و با استقامت ثابت کردند که انقلاب اسلامی ، مردمی است و دشمنان با دولت طرف نیستند بلکه با مردم طرف هستند و این ملت شکست ناپذیرند.

وی تأکید کرد: از مسئولین می خواهیم با توجه به همراهی این مردم شریف برای رفع مشکلات اقتصادی و گرانی به مردم خدمت کنند و در توزیع مایحتاج عمومی آنچنان که در شأن مردم ما هست انصاف و جدیت مضاعف داشته باشند.

رئیس مجلس خبرگان در بخش دیگری از سخنان خود مصیبت شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در جاده خاش ـ زاهدان را تسلیت گفته و تأکید کرد: دشمنان باید بدانند مردم ما با این گونه اقدامات زبونانه، ثابت قدم تر و متحدتر می شوند. ما از مسؤولین امر می خواهیم که هر چه سریع تر انتقام خون این شهداء را از تروریست های جنایتکار و حامیان آنها یعنی آمریکا و اسرائیل و اذناب آنها بگیرند. رئیس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: انتظار داریم هر کسی می تواند هر ضربه ای به منافع امریکا ، رژیم صهیونیستی و عربستان بزند.
آیت الله جنتی ابراز امیدواری کرد : خبرهای خوشی در این زمینه منتشر شود.
وی گفت : اگر چه این مصیبت دردناک بود اما ما از این مصیبت ها زیاد دیده ایم و به فرموده امام راحل هرچه ما را بیشتر بکشند در راه انقلاب بیشتر ثابت قدم می شویم.

رییس مجلس خبرگان افزود: در گذشته نیز بزرگانی چون شهیدان بهشتی ، مطهری و امثال ایشان را به شهادت رساندند اما نظام تقویت و مقاومت ملت بیشتر شد.

وی همچنین با اشاره به کنفرانس ضد ایرانی ورشو، گفت: این کنفرانس از ابتدا شکست خورده بود و بحمدلله دشمنان و برخی خائنان به وطن نتوانستند در این تجمع علیه ایران و انقلاب اسلامی به آمال خود برسند و دستاوردی برای آنان نداشت. آنان از برگزاری این نشست نفعی نبردند ؛ امیدوارم همواره دچار این گونه ضررها شوند و ما از شکست شان خوشحال شویم.

آیت الله جنتی در پایان به پیام مهم مقام معظم رهبری اشاره نمود و این پیام را جامع، مفید و کارساز دانست و تأکید کرد: لازم است ابعاد این پیام مهم و تاریخی علاوه بر اینکه از سوی جوانان مؤمن و انقلابی مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد باید از سوی مسئولان مورد عمل و چراغ راه آینده انقلاب و نظام باشد. مسئولان و عمدتا دولت باید خواسته های معظم له در این بیانیه را پیگیری کنند و این گونه نباشد که به قدردانی بسنده شود و آن را اجرا نکنند.امیدواریم خداوند ما را قدردان زحمات مقام معظم رهبری قرار دهد.

ارسال نظر
نویسنده
متن
*