یکشنبه، 30 شهریور 1399 / 2020 September 20
بازدید : 1289 تاریخ درج : 1398/7/2 زمان : 17:51:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

سخنان حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی ، نماینده مردم استان آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری

شکست مدرنیته در تامین نیازهای روحی و معنوی انسان معاصر ، فرصت طرح معارف قرآن و اهل بیت و ایجاد تمدن نوین اسلامی را فراهم کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی ،نماینده مردم استان آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری که در هفتمین اجلاس رسمی دوره پنجم این مجلس سخن می گفت ، با اشاره به این که مقام معظم رهبری هدف انقلاب اسلامی را ایجاد تمدن نوین اسلامی دانسته اند ، شکست مدرنیته در تامین نیازهای روحی و معنوی انسان معاصر را بهترین فرصت برای طرح ظهور معارف قرآن و همچنین اهل بیت و ایجاد تمدن نوین اسلامی بر شمرد .

نماینده مردم استان آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری ،حیات طیبه را نتیجه حرکت طیبه دانست که معنای آن عبارت است از حرکت برای رسیدن به هدفهای عالی.

حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی ، استقلال ، مقاومت در برابر دشمنان و حفظ عزت ملی را از اجزای حیات طیبه بر شمرد و وظیفه نخبگان حوزوی و دانشگاهی دانست که با توجه به ظرفیتهای موجود در کشور ، زیر خیمه رهبری و ولایت فقیه در تداوم انقلاب اسلامی نقش آفرین باشند .

نماینده مردم استان آذربایجان شرقی در خاتمه اظهار امیدواری کرد در آستانه انتخابات گروه های سیاسی به نحوی عمل کنند که انتخابات به عاملی برای اختلاف و شکاف در جامعه تبدیل نشود .

ارسال نظر
نویسنده
متن
*