منوی اصلی

جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان با صدور بیانیه ای پایان یافت

تاریخ انتشار: 1402/09/02    
جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان با صدور بیانیه ای پایان یافت
مجلس خبرگان رهبری در پایان دوازدهمین جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیونهای خود با صدور بیانیه ای، جنایات رژیم جعلی اسرائیل و کشتار مردم بی دفاع غزه را محکوم کرد.

 مجلس خبرگان رهبری در پایان دوازدهمین جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیونهای خود با صدور بیانیه ای، جنایات رژیم جعلی اسرائیل و کشتار مردم بی دفاع غزه را محکوم کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مجلس خبرگان رهبری با گرامیداشت هفته بسیج و تأکید بر ضرورت تشکیل هسته های مقاومت در تمامی جهان به دستور امام راحل در پیام تاریخی 2آذر 1367 و نیز تأکید بر پیوند حوزه و دانشگاه و توجه خاص به بسیج طلاب و دانشجویان به عنوان ضروری ترین تشکل، ضمن همدردی با مردم مظلوم غزه اعلام می دارد که آنچه این روزها در سایه سکوت مدعیان دروغین حقوق بشر بر مردم مظلوم غزه به ویژه زنان و کودکان بی دفاع فلسطین، حتی بیماران و مجروحان بستری در بیمارستانها، کادر درمان و خبرنگاران فلسطینی و غیر فلسطینی بر خلاف قواعد حقوقی  می گذرد دل هر دردمندی را به درد می آورد.
تردیدی نیست که این جنایات ضد بشری بدون حمایت های آشکار و پنهان کشورهای غربی و سکوت برخی کشورهای سازشکار اسلامی، رقم نمی خورد، اما رژیم غاصب صهیونیستی که سالهاست با این جنایات ددمنشانه خو گرفته بی شک باید منتظر روزی باشد که تا سر در این باتلاق خودساخته فرو رود و جهانیان شاهد خواری و زبونی بیش از پیش این رژیم نژادپرست در برابر دستان خالی جوانان غیور فلسطینی باشند.
مجلس خبرگان رهبری، ضمن ارج نهادن به حرکت ارزشمند مجاهدان غیور فلسطینی علیه رژیم تروریستی و کودک کش صهیونیستی از تمام اقشار به ویژه جوانان و دانشگاهیان داخل و خارج کشور که در حمایت از مظلومین غزه در این مدت به میدان آمده، صمیمانه تشکر و قدردانی می نماید و از مسلمانان جهان می خواهد ضمن استمرار حمایت خود از مردم مظلوم غزه بر لزوم قطع روابط دولتهای اسلامی با رژیم غاصب صهیونیستی اصرار ورزند.
از مجامع بین المللی و کیفری نیز مصرانه خواستار تشکیل پرونده برای جنایتکاران جنگی و عوامل نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه و محاکمه عادلانه و معرفی آنان به افکار عمومی که باعث شرمساری شدید اخلاقی جامعه بشری شده اند، هستیم.
در پایان از تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری در حمایت از آرمان فلسطین در دهه های متوالی به ویژه تدبیر ارزشمند معظم له در حوادث غزه و نیز تلاشهای دیپلماتیک دولت محترم، صمیمانه تشکر و تقدیر نموده و از خداوند بزرگ مزید توفیقات معظم له را مسألت داریم.


 
اشتراک گذاری:
نظرات
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، نهادى است قانونى که زیر نظر هیأت رئیسه مجلس خبرگان، اداره می ‏شود و براى انجام مأموریت ‏ها و مسئولیت‏ ها و تنظیم امور مربوط به مجلس خبرگان، تشکیل می گردد. ادامه
مراکز مرتبط

- پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
- پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
- مركز تحقيقات علمی حكومت اسلامى
- پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان
راه های ارتباطی / شبکه های اجتماعی

شماره های تماس: 02537741322
ایمیل: info@majleskhobregan.com
فکس: 02537741323