منوی اصلی

جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برگزار شد

تاریخ انتشار: 1402/09/16    
جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برگزار شد
 جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری صبح امروز (16 آذر) در قم برگزار شد.
جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری صبح امروز (16 آذر) در قم برگزار شد.

در این جلسه موضوع «فضای مجازی و مسائل پیرامون آن» با حضور دکتر آقامیری؛ دبیر شورای عالی فضای مجازی مورد بررسی و گفتگو قرار گرفت.
خاطر نشان می شود کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم این مجلس، با توجه به اهمیت موضوع فضای مجازی چندین جلسه را به این مسأله اختصاص داده و با طرح دیدگاهها و انتقال دغدغه های اعضای مجلس خبرگان، مطالبات خود را از مسؤولین این حوزه مطرح نموده است.
در جلسه صبح امروزِ کمیسیون، اعضاء بار دیگر بر ساماندهی و توجه به الزامات حکمرانی فضای مجازی، توجه به تأمین محتوای فاخر همزمان با توسعه فنی زیرساخت ها، برقراری تعامل هر چه بیشتر در عرصه بین الملل و استفاده از تجارب سایر کشورها در موضوع فضای مجازی، اقناع افکار عمومی در خصوص طرحهای مرتبط با این حوزه و حمایت زیرساختی و توسعه پیام رسانهای بومی برای ارائه خدمت در عرصه داخلی و بین المللی تأکید کردند.
در ادامه نیز دبیر شورای عالی فضای مجازی با قدردانی از اهتمام نمایندگان مجلس خبرگان نسبت به موضوع فضای مجازی، ضمن تشریح برنامه ها و اقدامات این شورا و مرکز ملی فضای مجازی به سؤالات اعضای کمیسیون پاسخ داد. 
اشتراک گذاری:
نظرات
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، نهادى است قانونى که زیر نظر هیأت رئیسه مجلس خبرگان، اداره می ‏شود و براى انجام مأموریت ‏ها و مسئولیت‏ ها و تنظیم امور مربوط به مجلس خبرگان، تشکیل می گردد. ادامه
مراکز مرتبط

- پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
- پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
- مركز تحقيقات علمی حكومت اسلامى
- پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان
راه های ارتباطی / شبکه های اجتماعی

شماره های تماس: 02537741322
ایمیل: info@majleskhobregan.com
فکس: 02537741323