منوی اصلی

مهم‌ترین نیاز کشور ما اتحاد، انسجام و همبستگی ملی است.

تاریخ انتشار: 1402/10/23    
مهم‌ترین نیاز کشور ما اتحاد، انسجام و همبستگی ملی است.

وزیر آموزش و پرورش در نشست مشترک مدیران حوزه‌های علمیه مدیران کل آموزش و پرورش کشور و دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری : معلمان دو امانت بزرگ در دست دارند؛ نخست فرزندان مردم و دوم رأی مردم، چراکه حدود ۲۸۰ هزار نفر از مجریان انتخابات، معلمان هستند.
 

دکتر صحرایی پیش از ظهر امروز شنبه ۲۳ دی‌ماه در نشست مشترک مدیران حوزه‌های علمیه، مدیران کل آموزش و پرورش کشور و دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری که در سالن همایش‌های خانه معلم قم برگزار شد، اظهار کرد: مهم‌ترین نیاز کشور ما اتحاد، انسجام و همبستگی ملی است.

وی با اشاره به اینکه یک صدایی ملت ایران مهم‌ترین نیاز و مهم‌ترین سرمایه است، مطرح کرد: اتحاد و یک صدایی علیه دشمن باید حول محور ولی فقیه باشد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اختلاف در مواردی موجب رشد می‌شود ولی اختلاف در اصول آفت است، عنوان کرد: اتحاد حول محور مقابله با دشمن به این معنا است که باید از هرچیزی که دشمن را خوشحال می‌کند، دوری کرد.

وی با اشاره به اینکه در نزدیکی قله خستگی و زمینه اختلاف زیاد می‌شود، خاطرنشان کرد: باید اجازه این اختلافات را ندهیم و با امید به پیشرفت خود ادامه دهیم.

صحرایی با بیان اینکه دشمن نیز این نقطه را هدف قرار داده است، تصریح کرد: مجلس خبرگان رهبری از اهمیت بسیاری برخوردار است چراکه در کنار تمام اقدامات موثری که انجام داده، با انتخاب مقام معظم رهبری تاثیر بزرگی در تاریخ بشریت داشته‌اند.

وزیر با اشاره به اینکه معلمان امانت‌داران بزرگی هستند، یادآور شد: معلمان دو امانت بزرگ در دست دارند که نخست فرزندان مردم و دوم رأی مردم است؛ چراکه حدود ۲۸۰ هزار نفر از مجریان انتخابات، معلمان هستند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برنامه ویژه انتخاباتی برای دانش آموزان رای اولی داریم، ابراز کرد: پرچم‌دار این برنامه، اداره‌کل آموزش و پرورش تهران است و امیدواریم با اجرای آن شور و نشاط انتخاباتی در کشور منتشر شود.

وی با اشاره به اینکه انتخابات امسال دشمن را مأیوس می کند، بیان کرد: دشمن در طول انقلاب اسلامی بارها مایوس شده است و ما نیز باید تلاش کنیم بر این یاس دشمن بیافزاییم.

اشتراک گذاری:
نظرات
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، نهادى است قانونى که زیر نظر هیأت رئیسه مجلس خبرگان، اداره می ‏شود و براى انجام مأموریت ‏ها و مسئولیت‏ ها و تنظیم امور مربوط به مجلس خبرگان، تشکیل می گردد. ادامه
مراکز مرتبط

- پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
- پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
- مركز تحقيقات علمی حكومت اسلامى
- پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان
راه های ارتباطی / شبکه های اجتماعی

شماره های تماس: 02537741322
ایمیل: info@majleskhobregan.com
فکس: 02537741323