منوی اصلی

دعوت مجلس خبرگان از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن

تاریخ انتشار: 1402/11/18    
دعوت مجلس خبرگان از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن
در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای مردم شریف ایران اسلامی را به حضور پرشور 22 بهمن دعوت کرد.
در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ضمن تبریک ایام الله دهه فجرمردم شریف ایران اسلامی را به حضور پرشور 22 بهمن دعوت کرد.
 متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
           چهل و  پنج سال از طلوع فجر انقلاب اسلامی گذشت و نظام مقدس  اسلامی  ما که با الطاف   خداوند منان، رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی «قدس سره» و فداکاری ملت شریف ایران، استقرار یافت، امروز با استقامت، پایداری و هدایت­های حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» به شجره ای  طیبه و پرثمر تبدیل گردیده است.
         دهه‌ فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و شکستن حصر وابستگی کشور به بیگانگان و نوید بخش صبح امید برای مظلومان و طلوع خورشید استقلال و آزادی در این سرزمین است  و یوم‌الله ۲۲ بهمن هم روز شکست استکبار جهانی در برابر اراده و قدرت ملت ایران است که نقطه عطفی در تاریخ ایران و جهان بوده است.
          اگر چه امروز  دستگاه عریض و طویل تبلیغات دشمنان، همسو و همگام سعی در ناامید کردن مردم و ایجاد جو بی اعتمادی و سوء ظن مردم  به  نظام را دارند  و در یک جنگ ترکیبی سیاسی، اقتصادی و رسانه ای، تطهیر نظام شاهنشاهی را دنبال می کنند، لیکن  بحمدلله مردم  ما همواره و در صحنه های مختلف  نشان داده اند که   بیدارند.
      مجلس خبرگان رهبری، با گرامیداشت  دهه مبار ک فجر  از مردم  آگاه  و فهیم ایران اسلامی  می خواهد   همچون تمام سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، امسال نیز  که سال انتخابات مهم و سرنوشت ساز مجلسین شورای  اسلامی و خبرگان رهبری در پیش  است  با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله  22 بهمن از انقلاب  و آرمانهای آن  دفاع و تبعیت و بیعتشان را با امام بزرگوار و رهبر معظم انقلاب اسلامی  اعلام  و پایه های   اقتدار  و امنیت ملی کشورمان را  استحکام بخشند  ان شاء الله.
                

احمد جنتی
 رئیس مجلس خبرگان رهبری
                
اشتراک گذاری:
نظرات
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، نهادى است قانونى که زیر نظر هیأت رئیسه مجلس خبرگان، اداره می ‏شود و براى انجام مأموریت ‏ها و مسئولیت‏ ها و تنظیم امور مربوط به مجلس خبرگان، تشکیل می گردد. ادامه
مراکز مرتبط

- پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
- پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
- مركز تحقيقات علمی حكومت اسلامى
- پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان
راه های ارتباطی / شبکه های اجتماعی

شماره های تماس: 02537741322
ایمیل: info@majleskhobregan.com
فکس: 02537741323