منوی اصلی

آیت الله حیدری: نمایندگان مجلس خبرگان رهبری باید مطالبات بر حق مردم را مطرح کنند.

تاریخ انتشار: 1402/12/15    
آیت الله حیدری: نمایندگان مجلس خبرگان رهبری باید مطالبات بر حق مردم را مطرح کنند.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اعضای مجلس خبرگان رهبری می توانند از فرصت نماینگی مردم استفاده کنند و صدای مردم را به گوش مسوولان برسانند و مطالبات بر حق آنها را مطرح کنند.
 
آیت الله محسن حیدری آل کثیر؛ نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اعضای مجلس خبرگان رهبری می توانند از فرصت نماینگی مردم استفاده کنند و صدای مردم را به گوش مسوولان برسانند و مطالبات بر حق آنها را مطرح کنند.
آیت الله حیدری آل کثیر به عنوان ناطق پیش از دستور جلسه عصر سیزدهمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری دوره پنجم سخن گفت. وی ضمن اشاره به این نکته که باید شکرگزار نعمت حضور مقتدرانه و انقلابی مردم سرافراز ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و انتخابات یازدهم اسفند باشیم افزود: رسالت اصلی و قانونی مجلس خبرگان رهبری زمینه سازی بلاواسطه برای تحقق بخشیدن به اسلامیت نظام جمهوری اسلامی ایران است زیرا اسلامیت نظام سیاسی در عصر غیبت حضرت ولی عصر(عج) منوط به حاکمیت فقیه جامع الشرایط است که از نظر قانون اساسی منحصرا در اختیار مجلس خبرگان رهبری است.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که مجلس خبرگان رهبری علاوه بر رسالت قانونی خود، ظرفیت های نهفته ای دارد که اگر توسط اعضای آن به فعلیت درآید به عنوان سرمایه ای عظیم در کنار مردم و مسئولین نظام موجب حل بسیاری از معضلات کشور خواهد بود، افزود: مقام معظم رهبری از این ظرفیت به عنوان حلقه وصل مردم و مسئولین یاد کرده اند پس اعضای مجلس خبرگان باید صدای مردم را به مسئولین برسانند و مطالبات بر حق آنها را مطرح کنند..
وی در ادامه به اقدامات نمایندگان مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری برای حل مشکلات این استان به ویژه در حوزه منابع آبی استان اشاره کرد و سپس بخشی از مشکلات کشور در حوزه اقتصادی را، ضعف نظارت برشمرد و پیشنهادیی برای استفاده از ظرفیت های مردمی برای نظارت مطرح کرد.

 
اشتراک گذاری:
نظرات
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، نهادى است قانونى که زیر نظر هیأت رئیسه مجلس خبرگان، اداره می ‏شود و براى انجام مأموریت ‏ها و مسئولیت‏ ها و تنظیم امور مربوط به مجلس خبرگان، تشکیل می گردد. ادامه
مراکز مرتبط

- پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
- پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
- مركز تحقيقات علمی حكومت اسلامى
- پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان
راه های ارتباطی / شبکه های اجتماعی

شماره های تماس: 02537741322
ایمیل: info@majleskhobregan.com
فکس: 02537741323