منوی اصلی

آیت الله رئیسی: حضور با شکوه مردم در انتخابات بسیار دلگرم کننده بود

تاریخ انتشار: 1402/12/16    
آیت الله رئیسی: حضور با شکوه مردم در انتخابات بسیار دلگرم کننده بود
آیت الله رئیسی؛ حضور باشکوه مردم در انتخابات را بسیار دلگرم کننده برشمرد و افزود: این حضور، بار مسئولیت مسئولان را سنگین تر می کند.
 
آیت الله رئیسی ریاست محترم جمهوری و نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری که به عنوان ناطق روز دوم در سیزدهمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری به ایراد سخن پرداخت، گفت: ضمن شکرگزاری از درگاه خداوند متعال به خاطر حضور با شکوه مردم در صحنه انتخابات یازدهم اسفندماه افزود: حقیقتاً مردم عزیز ما در این صحنه حماسه آفریدند و حضورشان بسیار دلگرم کننده بود.
رئیس جمهور کشورمان با اشاره به این که در این انتخابات چهار راهبرد مدنظر مقام معظم رهبری یعنی امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت بحمدالله تحقق یافت و دولت هم با رعایت بی طرفی کامل و انجام وظایف قانونی این انتخابات را برگزار کرد و هیچ نوع دخالتی در فرآیند رقابت­های انتخاباتی نداشت.
نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر این که حضور مردم در صحنه انتخابات، مسئولیت مضاعفی را متوجه دولتمردان و مسئولان می کند گفت: حضور گسترده مردم چه در راهپیمایی 22 بهمن و چه در انتخابات به این معناست که آنها به میثاق خود پایبند هستند و این مسأله باعث می شود مسؤولان ما بار مسئولیت سنگین تری را بر دوش خود احساس کنند و تلاش کنند که نزد خداوند، مردم و رهبری عزیز شرمنده نباشند.
رئیس جمهور با تصریح بر این که بنا نداریم از کنار مسائل و مشکلات کشور عبور کنیم، در سفرهای استانی با تشکیل جلساتِ حل مسأله، برای رفع جدی مشکلات، تصمیمات لازم گرفته می شود، افزود: در این راستا کارخانه ها و پروژه های تعطیل یا نیمه تعطیل که بعضاً بیش از 20 سال متوقف بوده اند در این دولت دوباره فعال شده اند.
رئیس جمهور، اعضای مجلس خبرگان رهبری را امنای مردم دانست و گفت: نمایندگان این مجلس می توانند مشکلات مردم را به مسئولان منتقل کنند و ما از این مسأله استقبال می کنیم. وی افزود: دشمن نمی خواهد ما موفق شویم و رشد اقتصادی ما را نمی خواهد، بلکه می خواهد در بین مردم ایجاد یأس و ناامیدی کند، ولی ما باید تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار بگیریم و گرفتار گفتمان «نمی شود» و «نمی توانیم» نمی شویم؛ زیرا مقام معظم رهبری و شهدا به ما آموخته اند که «می توانیم» و خیلی از مسائل که دغدغه فعلی است به لطف خداوند قابل حل است.
آیت الله رئیسی با تأکید بر این که حل مشکلات معیشتی، مسأله محوری دولت است، گفت و هر اقدامی که بتوانیم در این رابطه انجام دهیم فروگذار نمی کنیم. وی افزود: موضوع تأمین کالاهای اساسی مردم از مهم ترین مسائل است که باید در این راستا فعالیت کنیم و ما در این زمینه هدف گذاری کرده ایم که برای تأمین کالای اساسی به خودکفایی برسیم و اقدامات بسیار خوبی نیز در این زمینه انجام شده است.
ریاست محترم جمهوری با اظهار امیدواری نسبت به کمک و یاری خداوند متعال افزود: باور ما این است که آینده بسیار روشن است و ما هم در میدان هستیم و داریم با برنامه حرکت می کنیم تا بتوانیم مشکلات اساسی کشور را حل نموده و رضایت خداوند و مردم را کسب نمائیم.

 
اشتراک گذاری:
نظرات
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، نهادى است قانونى که زیر نظر هیأت رئیسه مجلس خبرگان، اداره می ‏شود و براى انجام مأموریت ‏ها و مسئولیت‏ ها و تنظیم امور مربوط به مجلس خبرگان، تشکیل می گردد. ادامه
مراکز مرتبط

- پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
- پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
- مركز تحقيقات علمی حكومت اسلامى
- پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان
راه های ارتباطی / شبکه های اجتماعی

شماره های تماس: 02537741322
ایمیل: info@majleskhobregan.com
فکس: 02537741323