منوی اصلی

سردار قاآنی: حماسه طوفان الاقصی نشان داد جبهه مقاومت یک مجموعه به هم پیوسته است.

تاریخ انتشار: 1402/12/16    
سردار قاآنی: حماسه طوفان الاقصی نشان داد جبهه مقاومت یک مجموعه به هم پیوسته است.
سردار قاآنی؛ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حماسه طوفان الاقصی و عملکرد جبهه مقاومت نشان داد این جبهه یک مجموعه به هم پیوسته است که کسی نمی تواند آن را نادیده بگیرد.
 
سردار قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به عنوان مهمان آخرین اجلاس رسمی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری حضور پیدا کرد، با اشاره به اینکه دفاع از مظلوم در فرهنگ دینی ما جایگاه ویژه ای دارد و در این دوران مصداق مظلومین مردم فلسطین هستند افزود: امام عظیم الشأن ما همواره بر دفاع از مردم مظلوم فلسطین تأکید داشتند چه در زمان اختناق رژیم گذشته و چه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی که اسلام در کشور حاکمیت پیدا کرد؛ هرچند امروز نوع این دفاع با گذشته فرق کرده و طبق فرمایش حضرت امام، تشکیل هسته های مقاومت دفاع از مظلوم را نهادینه کرده است.
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر این که هسته های مقاومت به برکت اخلاص حضرت امام(ره) و سپس همت بلند مقام معظم رهبری مرحله به مرحله رشد کرد تا به اقتدار امروز رسید، افزود: وقتی در وضعیت مجاهدان فلسطینی در دو دهه اخیر دفت کنید می بینید جوانان فلسطینی که روزگاری با دستان خالی و با سنگ از خود دفاع می کردند امروز جبهه مقاومت به ویژه نیروهای حماس در عملیات طوفان الاقصی با تکیه بر ایمان و سلاح هایی که دارند حالت تهاجمی به خود گرفته و قهرمانانه ارتش اسرائیل را دچار چالش اساسی کرده اند.
سردار قاآنی در ادامه با اشاره به این که رژیم اشغالگر قدس موفقیت های خود را با ابزار رسانه ای بزرگ نمایی می کند افزود این در حالی است که در این جنگ تنها یک پیروزی بزرگ داشته و آن این است که حدود 40 هزار انسان را کشته است که بیشتر آنها زن و کودک هستند و این در حالی است که جوانان فلسطینی توانسته اند زمین و حیثیت خود را حفظ کنند و با مقاومت خود اسرائیل را بیچاره کنند.
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپس با تأکید بر این که ویرانی های غزه قطعاً بازسازی خواهد شد اما اعتبار و آبروی رژیم اشغالگر قدس بازسازی نخواهد شد افزود: این نبرد نشان داد جبهه مقاومت یک مجموعه به هم پیوسته است که قابلیت های فراوانی دارد، اگر چه هنوز از تمام قابلیت های خود استفاده نکرده است و همچنین ثابت شد که کسی نمی تواند جبهه مقاومت را نادیده بگیرد.

 
اشتراک گذاری:
نظرات
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، نهادى است قانونى که زیر نظر هیأت رئیسه مجلس خبرگان، اداره می ‏شود و براى انجام مأموریت ‏ها و مسئولیت‏ ها و تنظیم امور مربوط به مجلس خبرگان، تشکیل می گردد. ادامه
مراکز مرتبط

- پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
- پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
- مركز تحقيقات علمی حكومت اسلامى
- پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان
راه های ارتباطی / شبکه های اجتماعی

شماره های تماس: 02537741322
ایمیل: info@majleskhobregan.com
فکس: 02537741323