منوی اصلی

انتصاب رؤسای دبیرخانه و حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری

تاریخ انتشار: 1403/03/19    
انتصاب رؤسای دبیرخانه و حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری
رئیس مجلس خبرگان رهبری، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری؛ نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری را به ریاست دبیرخانه این مجلس منصوب نمود.
آیت الله موحدی کرمانی؛ رئیس مجلس خبرگان رهبری در احکامی جداگانه، رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری و رئیس حوزه ریاست این مجلس را منصوب کرد.

بر اساس این گزارش،  رئیس مجلس خبرگان رهبری، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری؛ نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری را به ریاست دبیرخانه این مجلس منصوب نمود.
در این حکم آمده است:
 
حضرت آية الله آقاى حاج سید هاشم حسینی بوشهری «دامت بركاته»
سلام عليكم
با احترام، پيرو رأی صائب و اتفاق نظر اعضای محترم هیئت رئيسه و با لحاظ سوابق و شایستگی های ارزشمند جنابعالی، به موجب بند 5  ماده   11  آیین نامه داخلی، جنابعالی را  براى مدت دو سال به عنوان رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، منصوب می نمایم.
اميد است با استعانت از درگاه ايزد منّان و بر اساس وظایف قانونی و استفاده از ظرفیت های موجود در مسؤوليت خطير خود موفق باشيد.

محمدعلی موحدی کرمانی
رئیس مجلس خبرگان رهبری


همچنین در حکم دیگری از سوی آیت الله موحدی کرمانی، حجت الاسلام و المسلمین سامعی به عنوان مشاور رئیس و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری منصوب شد:

جناب حجة الاسلام آقاى حسن سامعى دامت توفیقاته
سلام عليكم
با عنايت به سوابق خدمت و تجارب مفيد مديريتى شما، به موجب اين حكم جنابعالى را به سمت مشاور و رئيس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبرى، منصوب مى ‏نمايم تا با هماهنگی رئیس محترم دبیرخانه و بر اساس شرح وظایف قانونی، امور محوله را به نحو احسن به انجام رسانید.
توفیقات روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) در خدمت صادقانه به نظام اسلامی خواهانم.

محمدعلی موحدی کرمانی
رئیس مجلس خبرگان رهبری
 
اشتراک گذاری:
نظرات
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، نهادى است قانونى که زیر نظر هیأت رئیسه مجلس خبرگان، اداره می ‏شود و براى انجام مأموریت ‏ها و مسئولیت‏ ها و تنظیم امور مربوط به مجلس خبرگان، تشکیل می گردد. ادامه
مراکز مرتبط

- پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
- پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
- مركز تحقيقات علمی حكومت اسلامى
- پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان
راه های ارتباطی / شبکه های اجتماعی

شماره های تماس: 02537741322
ایمیل: info@majleskhobregan.com
فکس: 02537741323