منوی اصلی

جلسه کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس خبرگان رهبری برگزار شد

تاریخ انتشار: 1403/03/24    
جلسه کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس خبرگان رهبری برگزار شد
جلسه کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس خبرگان رهبری برگزار شد. در این جلسه که صبح پنجشبه ۲۴ خرداد در محل دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در قم تشکیل گردید ترکیب هیئت رئیسه کمیسیون مشخص شدند.
جلسه کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس خبرگان رهبری برگزار شد. در این جلسه که صبح پنجشبه ۲۴ خرداد در محل دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در قم تشکیل گردید با توجه به اینکه نخستین جلسه کمیسیون آیین نامه (موضوع اصل ۱۰۸ قانون اساسی) در دوره ششم بود ابتدا  ترکیب هیئت رئیسه کمیسیون مشخص شدند.
                                               
بر این اساس آقای دکتر احمد بهشتی به عنوان رئیس کمیسیون و حضرات آیات و حجج اسلام رضا رمضانی و حسن عالمی به ترتیب به عنوان نواب رئیس، علی عباسی و سیدسعید حسینی منشیان، محسن قمی، مخبر و امان الله علیمرادی به عنوان نماینده کمیسیبون برای شرکت در جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیونها موضوع تبصره ۲ ماده ۱۵ آیین نامه برای ۲ سال انتخاب شدند.
                                                 
در ادامه ضمن تبادل نظر درباره ساختار و وظایف مصرح مجلس خبرگان دو طرح باقی مانده از دوره پنجم مطرح و سپس پیرامون اصلاح برخی مواد آیین نامه و طرحهای جدید به عنوان دستور کار جلسات آینده کمیسیون، بحث و گفتگو صورت گرفت.
اشتراک گذاری:
نظرات
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، نهادى است قانونى که زیر نظر هیأت رئیسه مجلس خبرگان، اداره می ‏شود و براى انجام مأموریت ‏ها و مسئولیت‏ ها و تنظیم امور مربوط به مجلس خبرگان، تشکیل می گردد. ادامه
مراکز مرتبط

- پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
- پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
- مركز تحقيقات علمی حكومت اسلامى
- پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان
راه های ارتباطی / شبکه های اجتماعی

شماره های تماس: 02537741322
ایمیل: info@majleskhobregan.com
فکس: 02537741323